Kent & Başkan

Ödülleri 2018

Ödüller, Dirilişin ve Kuruluşun Şehri Bilecik’te Sahiplerini Buldu

Tüm Türkiye’yi kapsayan online anketimiz ile Türkiye’nin 7 bölgesinden başarılı büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları halkın oylarıyla belirlendi.

Kent Başkan Dergisi olarak tüm Türkiye’yi kapsayan online anketimiz ile Türkiye’nin 7 bölgesinden başarılı büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları halkın oylarıyla belirlendi. Tüm Türkiye’de bütün belediyelerimiz ve başkanları kentvebaskan.com.tr haber portalımız üzerin gerçekleştirdiğimiz anket çalışmamız kapsamında aday olarak gösterilmiş ve oylamada halkımızın kullandığı oylar neticesinde en çok oy alan belediye başkanları ödül almaya hak kazanmıştır.

Yapılan oylama neticesinde başarılı olan belediye başkanlarımıza diriliş, kuruluş ve kurtuluşun şehri Bilecik’te gerçekleştirdiğimiz ödül töreninde ödülleri takdim edildi. Coşkulu bir atmosferde yapılan ödül törenine ödül almaya hak kazanana belediye başkanlarımızla birlikte, Eski Başbakan Yardımcısı, TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı ve Bursa Milletvekili Hakan ÇAVUŞOĞLU, BBP Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Bilecik Milletvekili Selim YAĞCI ve çok sayıda davetli katıldı.